2017 Kış Modası Vazgeçilmezi Tayt Nasıl Giyilir?

2017 kış modası akımı her sene olduğu gibi taytlarla oluşturulan doğru kombinler diyebiliriz. Sizde tayt giymeyi çok seviyor fakat tayt nasıl giyilir bilmiyorsanız, bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Çünkü yazımız içerisinde hem 2017 modası ile uyumlu, hem de birbirinden sık tayt kombin önerilerini bulabilirsiniz…

2017 Kış Modasında Tayt Nasıl Giyilir?

Spor giyimden hoşlanan için de harika bir kombin önerimiz var elbette. Gün içerisinde oradan oraya koşuşturuyor ve rahat giysiler kullanmanız gerektiğini düşünüyorsanız, ince ve rahat bir tayt giyebilirsiniz. Bu taytı 2017 kış modası spor ayakkabılarından biriyle kombinleyebilirsiniz.

2017 modası deri tayt

Kışın soğuduğundan korunmak için kat kat üstler giyebiliriz. Ancak bu kat kat giyimin çok salaş olduğunu düşünenler, deri tayt giyerek ortaya muazzam bir görüntü çıkarabilirler.

Yine salaş bir görüntü yaratan uzun paltolar! Uzun paltoların dengelemek için tayt kullanabilirsiniz. Özellikle kat paltolar yerine uzun paltoların altına 2017 kış modası uyumlu bir tayt giyerek doğru orantıyı yakalayabilirsiniz.

2017 kış modası tayt

Farklı tarzlar için kullanabileceğiniz harika bir kombin! Tişört üzerine düğmelerini açtığınız bir gömlek, stiletto ayakkabılar ve fular aksesuarıyla giyeceğiniz 2017 modası taytlar, farklı tarz yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Rahat aynı zamanda da şık bir giyim için tayt nasıl giyilir diyorsanız, kesinlikle kazakla kombinleyerek diyebiliriz. Özellikle 2017 modası kazak modelleri yazımızda önerdiğimiz modellerden, vücut tipinize göre bir seçim yaparak muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz.

2017 kış modası elbise uzunluğunda tayt

2017 kış modası kreasyonlarında sıkça rastladığımız bir modeli neredeyse elbise uzunluğunda kazaklar. Fakat bu kazaklar tayt nasıl giyilir diye sorgulayanlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Peki, boğazlı kazaklar ile tayt nasıl giyilir ? Bu sorunun yanıtı da oldukça basit. Çünkü 2017 modası uyumlu deri bir tayt ile boğazlı kazaklar hem çok iddialı hem de oldukça şık.

2017 modası rahat stil

Uzun bir tişört üzerine salaş ve yine uzun bir hırka. Bu kombinin altına da rahat bir tayt. Ne kadar da rahat bir stil oluştu değil mi?

Farklı tarzlar denemek mi istiyorsunuz? O halde 2017 kış modası bilek botlar üzerine, biraz kısa kesilmiş bir tayt denemeye ne dersiniz?

Son olarak dar giysilerden rahatsız olanlar için tayt nasıl giyilir açıklayalım! Dar ya da kısa gömleklerle, tişörtlerle tayt giyemeyenler, üzerine upuzun bir hırka giymeyi deneyebilirler. Özellikle 2017 modası uzun hırkalar bu sezon oldukça trend.

Yorum Yapın