2017 Modası Gömlek Modelleri

2017 modası alanındaki yeni trendleri sizlere duyurmaya devam ediyoruz. Daha önceki 2017 Renkleri Moda Trendi Yeşilin En Büyük Rakibi Sarı başlıklı yazımızda 2017 renk modası alanında yeşil ve sarının hakimiyetini vurgulamıştık. Bu yazımızda da 2017 renk modası ile uyumlu gömlek modellerini konu alacağız. Özellikle ünlü markaların yeni sezon kreasyonlarından faydalanarak, bahar modasında öne çıkacak olan trendlerden konuşacağız. İşte 2017 modası gömlek modelleri

2017 Modasında Trend Olan Gömlek Modelleri

2017 modası zara

Resimde de gördüğünüz gibi Zara bahar kreasyonunda 2017 renk modasına uyum sağlayarak yeşil ve sarıyı birlikte kullanmış. Canlı renklerle işlemeli bir model tasarlayarak hoş bir görünüm yakalamış.

2017 trendleri adl

adL ise düz renk gömlek modelleri ile oldukça şık tasarımlar ortaya çıkarıyor diyebiliriz. Özellikle bu resimdeki gömlek modelinde siyah aksesuar kullanması, siyah pantolonlar ile harika kombinler oluşturabileceğini sergiliyor.

2017 modası hm

2017 modası rahat giyim denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri H&M.

ipekyol gömlek trendleri

İpekyol ise şıklığın bir başka adı diyebiliriz. Özellikle 2017 modası alanında tasarlattığı gömlek modelleri ile şıklığı anında yaratabilirsiniz.

moda renkler koton

Moda renkler kullanarak raht giyinmeyi tercih ediyorsanız, koton gömlek modellerini inceleyebilirsiniz.

mango moda renkler

Daha kadınsı gömlek modelleri ile kombin oluşturmak istiyorum diyenler ise Mango’yu tercih edebilirler.

oxxo farklı tarz

Farklı tarzlar yaratarak 2017 modasına uyum sağlamak için Oxxo biçilmiş kaftan diyebiliriz. Markanın gömlek modelleri genellikle farklı tasarımlara sahip..

2017 modası pul

2017 modası farklı tarzlara alternatif marka Pul and Bear. Resimde de görebileceğiniz gibi Pul and Bear gömlek modellerinde sıra dışı kesimler mevcut.

gömlek modelleri bershka

Yine farklı stillerle devam edelim. Bershka’nın bu modeli de sıradanlık hoşlanmayanlar için ideal seçim!

2017 modası hm

Twist ise 2017 modası gömlek modelleri ile spor giyimden hoşlananlara hitap ediyor.

Daha önceki 2017 Renkleri Moda Trendi Yeşilin En Büyük Rakibi Sarı başlıklı yazımızı inceleyerek modanın favori renklerini inceleyebilirsiniz…

Yorum Yapın