2017 Modası Midi Boy Elbise Kombinleri

Bahar ve yaz sezonlarının yavaş yavaş modası haline gelen midi boy elbiseler hem çok şık hem de oldukça kaliteli olmasıyla dikkat çekmektedir. Diz altında biten midi boy elbise kombinlerinin çok iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde ortaya istenmeyen sonuçlar çıkarabilir ve sizi olduğunuzdan daha farklı gösterebilir. Midi boy kloş elbise de aynı şekilde diğer aksesuarlar ile uygun şekilde uyarlandığında ortaya çok daha güzel görüntü çıkmaktadır. Bahar havasında bu şekilde güzel bir kombin yapabilir ve eğlenerek gezebilirsiniz. 2017 modası olacak olan midi boy elbiseler yavaş yavaş vitrinlerdeki yerini almaya başlamaktadır…

midi boy elbise kombinleri

Midi Boy Elbise Kombinleri | 2017 Modası

Midi boy elbise seçerken doğru seçimi yapmak gerekmektedir. Yanlış seçim olduğu zaman ortaya çok kötü bir görüntü çıkabilmektedir. Bu bakımdan da midi boy elbise kombinleri ile ilgili tüyolar vererek, parçaları nasıl birleştireceğinizi anlatacağız… Midi boy bir elbiseyi giydiğinizde mevsimden dolayı hafif bir serinlik bulunuyorsa üzerine hemen bir ceket giyebilir, altına da konverse ayakkabı takabilirsiniz. Böylelikle çok daha şık bir görüntü oluşacaktır. Midi boy kloş elbise üzerine ince bir hırka giyebilirsiniz. Fakat bu hırkanın boyunun oldukça uzun olması hem sokak modasını tamamlar hem de şu anda bulunduğumuz yani 2017 modasını tamamlar. Böylelikle iki türlü çok şık bir görüntü elde ederek dışarıda gönül rahatlığı ile gezebileceğinizi söyleyebiliriz.

midi boy elbise

Belirtmiş olduğumuz midi boy elbise ile elbise pantolon kombinleri yapabilirsiniz. Yani midi boy elbise kombinleri yaparken elbiseyi tunik olarak hayal edin ve altına da bir pantolon giyebilirsiniz. Böylelikle elbise pantolonu giyerek zıtlıklardan oluşan bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Peki, midi boy kloş elbise ve midi boy elbiseyi kimler giymeli sorusuna gelecek olursak bu kıyafetler sakıncalı olan kısımda bulunmasının yanı sıra çok zarif olmaktadır. Ayrıca bacak boyuna açılmayan kıyafetlerden olduğu için minyon vücut tipli kişilerin tercih etmesi daha uygun olabilir. Ayrıca 2017 modası ile daha yüksek bir bel görünümü için görüntünüzü kemerle destekleyebilir ve ortaya çok güzel bir oran yakalayabilirsiniz. Sonrasında ise dışarıya çıkabilir gönül rahatlığı ile gezmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Abiyelere uygun takı seçimi yapmak ve midi boy kloş elbiselerle takıp takıştırabileceğiniz aksesuarları keşfetmek için Abiyelere Uygun Takı Seçimi Nasıl Yapılır ? yazısını da inceleyebilirsiniz!

Yorum Yapın