2017 Sokak Stili Aksesuarları

Her sene olduğu gibi bu sene de sokak stili oldukça ön planda olmaktadır. 2017 sokak stiline baktığımız zaman gözümüze stil aksesuarları çarpmaktadır. Böylelikle kıyafet tasarımınızı çok daha güzel, şık bir şekilde tamamlayabilir ve ortaya çok kaliteli kombinleri çıkarabilirsiniz. 2017 modası her sene olduğu gibi çok başarılı ve çok iddialı bir şekilde bizlerin karşısına çıkıyor. Böylelikle bu sene de şık bir kıyafet tercih edebilir, sokaklarda keyifli olarak gezebilirsiniz. Sokak stili aksesuarları neler olduğuna baktığımız zaman normalden çok daha büyük çantaları görebiliriz. Bu çantalar oldukça farklı bir tasarıma sahip ki bu çantalara büyük boy demek bile az gelebilir.

2017 Sokak Stili

2017 sokak stili kataloglarına göz attığımız zaman sıradanlıktan çık farklı ayakkabı modellerini görebiliriz. Bunun yanı sıra da dönen takıları da görmek mümkündür. Bu şekilde zıtlıkların olduğu bir sokak modası bizi beklemektedir. Hem farklı hem de zıtlıklar içerisindeki kıyafet kombinasyonları son derecede başarılı olmuştur. 2017 modası ile artık çantalar sadece cep telefonunuzun gireceği kadar küçük olmaktan çıkmaktadır. Bunun tam aksine çok büyük olmaktadır. Ayrıca Pazar poşetlerini anımsatan rengarenk çizgili tasarımlı çantalar bütün dikkati üzerine toplamış gibi görünüyor. Sokak stili aksesuarları ise bir müddettir bulunan aksesuarları kuşatmış olan hayvan modellerini barındırmaktadır. Üç boyutlu kedi kafalı modeller çoğu hayvan severin oldukça dikkatini çekmiş gibi görünüyor.

Sokak Stili Aksesuarları

Mevsimlerden ötürü havaların bir sıcak bir soğuk olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakımdan da 2017 sokak stiline düşük sıcaklıklara karşı olarak kürk aksesuarları bulunmaktadır. İlk olarak Rihanna üzerinde görülen bu model aksesuarlar çoğu kişinin ilgisini çekti ve kısa süre içerisinde moda olmayı başararak satış rekoru kıran aksesuarlardan birisi oldu. 2017 modası ile 2000’li senelerin ilk yıllarında popüler olan halkalı küpeler yeniden geliyor. Ayrıca bununla beraber daha çeşitli ve daha kalın olarak gelmektedir. Hem Paris sokaklarında hem de çoğu sokakta popüler hale gelmiştir. Sokak stili aksesuarları arasında da ayakkabılar oldukça ön plana çıkmıştır. Bununla beraber boydan boya çapraz şekilde atılan kürkler de dikkatlerden kaçmamaktadır.

Yorum Yapın