2017’nin İlham Veren Sokak Stilleri

2017’ye moda anlamında da hızlı bir giriş yaparken, bu senenin kış modası da belli olmuş durumda. Hatta geçtiğimiz haftalarda İtalya’nın Milano şehrinde de Sonbahar Milano Erkek Moda Haftası düzenlenirken, meraklısı erkekler de televizyondan da olsa ilgiyle izledi. Farklı tazlar ile ilginç kıyafetlerin ortaya çıktığı 2017 sokak stili neler içeriyor?

2017 Sokak Stilleri

Farklı kreasyonlar bu senenin kış modası ile bizi beklerken, aynı zamanda Paris Couture Haftası da ortaya farklı tarzlar serdi. İlham verici stillerin ön plana çıktığı haftada, artık 2017 sokak stili podyumda kalmayacak, aynı zamanda sokaklara da konuk olacak. Özellikle pullu kıyafet tasarımları dikkat çekerken, spor parçalar klasikle birleşiyor ve ortaya hem sofistike, hem de pırıltılı kıyafetler çıkıyor. Artık sokakta da cesur kıyafetler giymek mümkünken, Kopenhag Moda Haftası’nda Pernille Teisbaek, Tine Andrea, Darja Barannik ve Celine Aargard gibi isimlerin kreasyonları sergilendi. Gerek koyu, gerek açık renklerin hakim olduğu Kopenhag’ta da son derece farklı tarzlar dikkat çekti. Bu senenin kış modası tüm hızıyla sürerken, sokaklarda çiftlerin farklı gözükse de, birbiriyle uyumlu olan kıyafetleri 2017 sokak stili ile belirlenecek.

2017 sokak stili

Bu Senenin Kış Modası

Pek çok Avrupa şehrinde sokaklarda 2017 modası başlarken, Pitti Uomo’nun sokak kreasyonları da dikkat çekiyor. 2017 sokak stilleriUomo’nun bu senenin kış modası için hazırladığı kıyafetler kürk ağırlıklıyken, İtalya’nın aksine İngiltere Londra’da daha çok spor kıyafetler ağırlık kazandı. Aynı zamanda ilginç bir şekilde, yeni senede yeni moda sokakta pijama benzeri kıyafetlerle gezmek de olabilir. Her ne kadar yıllar önce bahsedildiğinde kulağa komik gelecek bir durum olsa da, işler değişiyor. Bir zamanlar çocukken pijamayla sokağa çıkmak istediğinizde aileniz izin vermiyor muydu? Pekala, işler değişiyor çünkü 2017 sokak stillerinde kadınlar için pijamalar dikkat çekiyor. Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi birbirinden ilginç pijamalar, sokaklarda yerini almış durumda.

Urban denilen, kot tarzı kıyafetler bu sene fazla ilgi çekmese de, Tretorn ve Naturkompaniet’in kış kreasyonları oldukça başarılı oldu. Bu kıyafetlerde daha çok geri dönüştürülen ve artık materyaller kullanıldı. Fakat hem beğeni kazandılar, hem de doğa severler tarafından takdirle karşılandı. 2017 sokak stilleri ile ilgili trend olan akımları kaçırmak istemiyorsanız, 2017 Modası .com’u takipte kalın…

Yorum Yapın