Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir ?

2016 – 2017 sonbahar / kış kreasyonu bakımından ön plana çıkan bol paça pantolonlar (İspanyol paça), özellikle balık etli ve fazla kilolarından şikayetçi olan bayanlar için hayat kurtarıcı bir ürün olarak ifade edilmektedir. Bugünkü yazımızda sizler için bol paça pantolon nasıl kombinlenir ve hangi kıyafetler ile istenen uyum sağlanabilir konusuna değineceğiz.

Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir ?

Uzun boylular için bol paça pantolonlar!

Bol paça pantolonlar, uzun boylu bayanlar için muhteşem bir ürün olarak bilinmektedir. Ayrıca bol paça pantolon nasıl kombinlenir sorusuna değinmemiz gerekirse, bu pantolon stili tamamen paça kısmıyla ayağı örttüğünden dolayı, ayakkabı seçimi konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Çünkü babet, spor ayakkabı, sandalet veya yüksek topuklu ayakkabılar ile %100 uyum altına girebiliyor. Ayrıca geniş kalçalarınız varsa, kısa paçalı pantolon elde edebilir, üstüne basic bir tişört ile muhteşem uyum ortamı yaratabilirsiniz.

Kısa boylular için bol paça pantolonlar!

Aslen İspanyol paça pantolonlar kısa boylular için pek önerilen kıyafet değildir. Fakat bazı kurallara dikkat edilirse, herhangi bir şekilde sırıtmaz ve sokak modasında fark yaratmanıza da yardımcı olur. Peki, sokak modasında bol paça nasıl giyilir? Öncelik olarak yere değecek kadar uzun paçaları olan bir pantolon için mutlaka yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Burada ayakkabılar tamamen örtüleceğinden dolayı, alternatif olarak dolgu topuk veya kalın topuklu ayakkabılar seçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra “bol paça nasıl giyilir?” konusunda bir diğer altını çizdiğimiz nokta ise pantolonun mutlak suretle yüksek bel olmasıdır! Düşük belli olan pantolonlar, bacak boyunun daha kısa görünmesine neden olacağından dolayı yüksek bel olan ürünlere yönelmenizde fayda var. Beli açık üstler seçerek, muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz. Ayrıca mutlaka pantolondan bağımsız bir renk tonu seçmenizi öneriyoruz.

Salaş / Sokak giyimi bol paça pantolonlar!

Sokak modasına ayak uydurabileceğiniz ve günlük olarak giyme konusunda kullanabileceğiniz İspanyol paça pantolonlarla alakalı bir bilgi paylaşımı yapalım. “bol paça pantolon nasıl kombinlenir?” sokak modası için yapmanız gereken şey, öncelikle ayakkabı stilini iyi belirlemektir. Bir spor ayakkabı veya dolgu topuk ayakkabı tercihi yapmanızı öneriyoruz.

Bunun yanı sıra fit bir gömlek seçimi yapabilir, göğüs dekoltesi olan basic tişörtler de tercih edebilirsiniz. Kombin yaparken bu tip tercihler yapmak, sizlerin bol paça nasıl giyilir sorusunun tamamen aklınızdan çıkmasına olanak tanıyor.

Yorum Yapın