Farklı Tarzlar İçin Takip Edilmesi Gereken Tasarımcılar

Moda haberleri kategorisinde Türk tasarımcılar sıkça yer almaya başladı. Adeta son zamanlarda Türk tasarımcıların yıldızı parladı diyebiliriz. Peki, farklı tarzlara meraklı olan ve farklı bir stil yakalamak isteyen herkesin takip etmesi gereken Türk tasarımcılar kimler?

Ekin Seyrek

Modanın trendleri ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başlayan Ekin Seyrek, Ekare markasıyla popüler oldu. Basitlikten bir şıklık yaratabilen Seyrek’i , farklı moda stillerini sevenler kesinlikle takip etmelidir.

Gülçin Uzunalan

Japon Kimano tasarımlarına Türk işi dokunuşlar yaparak meşhur olan tasarımcı, aynı zamanda clutch tarzı çantalarıyla da popüler. Genç bayan çok renkli tasarımları ile takip edilmesi gerekenler arasında.

By Aslı

Moda haberlerinde el boyama tişörtlerde ilgili bir gündem varsa işin içinde mutlaka Aslı vardır. Genç tasarımcı özellikle Küçük Prens ve İstanbul temalarıyla muhteşem işler çıkarıyor. Moda trendlerini takip etmek isteyenler By Aslı’nın tasarımlarına mutlaka göz atmalıdır.

Junus Coban

Junus, farklı çizgilerin romantik şekilde bir tasarıma ulaşmasını sağlayan yetenekli tasarımcılardan biridir. Özellikle sıra dışı bir tarz yakalamak isteyen bayan Junus’u mutlaka bir kenara not edilmelidir.

Artemis Günebakanlı

Moda dünyasında yıldızı parlayan isimlerden biri de Artemis Günebakanlı. Retra Stilini günümüz çizgileri ile birleştirmeyi başaran yetenekli tasarımcı, Mükü İstanbul ismiyle tasarımlar üretmektedir.

Dilara İlter

Kendine uygun tişört bulmakta zorlananların adresi Dilara İlter’in tişörtleri olmalıdır. Özellikle mağaza gezerek bir türlü tişört beğenemeyenler, sizinle aynı hislere sahipmiş gibi tasarımlar üreten İlter’i takibe almalısınız.

Baha Vesper

Moda dünyasında ün yapmak üzere olan Baha Vesper markası, iki Türk genci tarafından kuruldu. Özellikle çiçek desenleriyle ve ahşap çerçeve gözlükleriyle  gerçekten fark yaratan bir markadır.

Sadece Türk tasarımları takip etmek bazen yetersiz kalabilir. Bu nedenle başarılı Türk tasarımcılar ile çalışan bitkileri ve markaları da çembere almanızı tavsiye ederiz. Modanın trendlerini sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz.

4 Comments

  1. Hülya
  2. Nurgül
  3. Alev
  4. Esra

Yorum Yapın