Hafta Sonu Stil Önerileri | 2017 Modası

Çoğu kişinin aklında acaba hafta sonu ne giysem gibi sorular oluşmaktadır. Bu bakımdan da sizlere birtakım kombin önerileri sunacağız. Hafta sonu stil önerileri olarak ilk olarak rahat kıyafetler seçebilirsiniz. Şapka olarak albertus ve tişört olarak Forever New seçebilirsiniz. Bot olarak ise Acne tercih edebilirsiniz, Güzel bir ceket için Diesel’i çanta için de Hotiç’i tercih edebilir ve kombini tamamlayabilirsiniz. Hafta sonu stili için bu dediklerimiz ile ortaya çok güzel bir görüntü çıkarabileceğinizi söylemekte fayda var. Ceket ve Jean pantolon rahatlığından vazgeçemeyen kişiler bunu çok sevecektir. Ayrıca 2017 modası için uygun olanları sizler için belirttik. Böylelikle sezona da uygun olacaktır.

Hafta Sonu Stili İçin…

Eğer ki cool bir görünüm istiyorsanız farklı şekilde kıyafet modelleri tercih edebilirsiniz. Hafta sonu stil önerileri ile Cool olan şeklinizden her zaman olduğu gibi hafta sonu da vazgeçmek istemiyorsanız sizlere ilk olarak bir oversize palto önerebiliriz. Hafta sonu stili için kısa botları da tercih etmelisiniz. Sonrasında da siyah bir gözlük takarak bu bütün kombini tamamlayıp dışarıda rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Böylelikle çok daha cool ve rahat bir tavır sergileyebilirsiniz. 2017 modası da bu belirtmiş olduğumuz şekle çok yakın modeldeki ürünleri beraberinde getirmektedir. Her zaman olduğu gibi hafta sonu da çok güzel bir şekilde görebilirsiniz.

Hafta Sonu Stil Önerileri

Sportif gözükmek hafta sonunu en önemli ve her sezon moda olan kıyafetleridir. Hafta sonu stil önerileri sayesinde hafta boyunca topuklu ayakkabılardan bıkmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sportif tarzda giyinmek tam sizin için uygun olabilir. Hafta sonu stili için tepeden atkuyruğu bırakabilirsiniz. Sonrasında da çok rahat bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bununla beraber de salaş bir trikoyu tercih edebilirsiniz. Bütün bunları tamamlamak için de güzel ve siyah renklerde Jean pantolonu seçebilir ve tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. 2017 modası ile beraber gelen rock modasına da ayak uydurabilirsiniz. Böylelikle sıra dışı bir görüntü elde edebilir ve bütün gözleri hafta sonunda üzerinize toplayabilirsiniz. Dilerseniz de belirtmiş olduğumuz diğer kombin modellerinden esinlenerek ortaya bir şeyler çıkarabilirsiniz.

Yorum Yapın