Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Özellikle de son senelerde moda halini alan kalem etekler günlük hayatımızda, özel günlerimizde ve ofiste çoğu kişinin en çok sevdiği modellerden bir tanesi olmaktadır. İlk olarak kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir sorusuna gelelim. Kış aylarında opak çoraplar ile kullanılan bu etek modelleri ayakkabı ile farklı anlamlar kazanmaktadır. Bu bakımdan 2017 modası ile kalem etek kullanırken en önemli unsurlardan bir tanesi da ayakkabı olmaktadır. Ayakkabı kıyafetin adeta bir tamamlayıcısı olmakta ve göze çarpmaktadır. Uzun kalem etek kombinleri de aynı şekilde ayakkabı ve diğer aksesuarlar ile başarılı olmaktadır. Bu bakımdan da çoğu kişi tarafından tercih edilebilir modeller arasında yerini alıyor…

Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir

Uzun Kalem Etek Kombinleri | 2017 Modası

Kalem eteklerin en sık kullanıldığı yerlerden bir tanesi ofisler olmaktadır. Kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun cevabına gelecek olursak ilk olarak kalem eteğin boyunu bilmek çok önemli olmaktadır. Bu bakımdan da eteğin boyu hemen diz altında bulunursa ve olması gereken şekildeyse orta derecede topuklu ayakkabı tercihi yapmak çok daha iyi olacaktır. 2017 modası ile alternatiflere açık olabilirseniz farklı model ve renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yani fit kalem eteğin altına spor ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Uzun kalem etek kombinleri bu sayede çok daha rahat olarak kullanılabilecektir. Ayrıca babet ve kalem etek uyumundan da bahsedebiliriz.

uzun kalem etek kombinleri

Babetler normal yaşantıda yerini aldıktan beri hemen hemen her şey ile kombini yapıldı. Çünkü hafif, sade ve rahat olması bakımından her kıyafet ile uyumlu olmaktadır. Kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir konusu için alternatif olarak babet ve kalem etek tercihinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde çok daha farklı bir görüntü oluştururken çok da rahat olacağınızdan emin olabilirsiniz. Uzun kalem etek kombinleri yaparken ayakkabınızın dikkat çekmesini istiyorsanız ise ya da bütün dikkatlerin sadece ayakkabınızda olması için tek yıldız o olmalı. Burada da önemli olan şey ayakkabı topuğu olmaktadır. Topuklu ayakkabı gibi bir tercihte bulunacaksanız bu topuğun kesinlikle kalın olmamasına dikkat ederek son derecede ince olmasına daha fazla önem göstermelisiniz.

2017 modası ile şık giyinmek için 2017modasi.com Facebook sayfasını da takip edebilirsiniz…

Yorum Yapın