Mavi Gömlek Kombinleri Erkek | 2017 Modası

Mavi renkli gömlekler bu sezonun modası arasında yer almaktadır. Mavi renk hem kumaşta hem de kotta uygun olduğu için ortaya çok başarılı modeller çıkmaktadır. Mavi gömlek kombinleri erkek uygularken ilk olarak kot koyu mavi bir gömlek tercih edebilirsiniz. Kollarını yarıya kadar kıvırabilir ve altınıza da aynı koyuluğa yakın olan bir kot pantolon uygun olabilir. Renk kombinleri erkek arasında mavi gömleğin altına beyaz tonlarında pantolonları tercih edebileceğiniz gibi gerine göre siyah tonlarda kıyafetler de uygun olmaktadır. 2017 modası oldukça iddialı ve bir o kadar da şık gözükmektedir. Bu bakımdan da çok güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

mavi gömlek kombinleri erkek

Kareli bir mavi gömlek tercih edebilir ve altına yine kot pantolon kullanabilirsiniz. Sıfır kol bir mavi tonlarında yelek ile mavi gömlek kombinleri erkek olarak tamamlayabilirsiniz. Böylece çok şık ve bir o kadar da klas bir görüntü oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde mavi tonlarında bir gömleğin altına beyaz renklerde bir pantolon seçebilirsiniz. Sonrasında renk kombinleri erkek ile de kahverengi bir kemer tercih edebilirsiniz. Tercihe göre yine kahverengi tonlarında bileklikler de kullanılabilir. Beyaz pantolonun altına 2017 modası ile babet uygun olabilmektedir. Babeti çorapsız ya da topuk çorabı ile giyebilir ortaya daha hoş bir görüntü çıkarmak sizin elinizde olmaktadır.

Mavi Gömlek Kombinleri Erkekler İçin Değişik Alternatifler

Her sene olduğu gibi bu sene de erkekler için moda renklerden bir tanesi mavi olmaktadır. Özellikle de mavi renklerde gömlekler çok şık olmaktadır. Mavi gömlek kombinleri erkek için hem kot hem de kumaş gömlekler ile kullanılabilir. Bu bakımdan da tercih edilebilir ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Takım elbise ile giyilebilen bu gömlekler spor bir görünüm kazanmak için de kolaylıkla tercih ediliyor. 2017 modası haline gelen belirtmiş olduğumuz bu model ve renk ile siz de çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Sadece şık kalmayacak modayı da takip etmiş olacaksınız. Renk kombinleri erkek için çok önemli olmaktadır. Bu bakımdan da gömleğin altına uygun renklerde bir pantolon ve ayakkabı tercih etmeniz uygun olacaktır.

renk kombinleri erkek

Yorum Yapın