Mekana Göre Sevgililer Günü Stil Önerileri

Yeni yılla birlikte 2017 trendleri de belli olmaya başlarken, beklenen gün 14 Şubat 2017’ye, yani bu yılın Sevgililer Günü’ne çok az süre kaldı. Pek çok evli veya sevgili çift bu özel günü beklerken, erkekleri stres almış, bayanları ise ne giyeceğim endişesi kaplamış durumda. Sevgililer günü kıyafetleri de bugünün anlam ve önemine özel olarak hazırlanırken, akıllara da bir soru geliyor: sevgililer günü ne giyilir ?

Sevgililer Günü Ne Giyilir ? | 2017 Trendleri

Belki daha önce tecrübeli olanlar 2017 trendleri ile de bu sevgililer gününü sorunsuz atlatacakken, sevgililer gününe genellikle bekar girenler kıyafet seçimi yapmakta zorlanabilir. Fakat sandığınızın aksine, sevgililer günü ne giyilir sorusu o kadar da karmaşık değil. Öncelikle tabii ki bugünde bolca hediye verilecek, çiçek satışlarında patlama yaşanacak fakat kıyafet konusu da bir o kadar önemli. Eğer ekstra harcama yapmak istemiyorsanız, dolabınızda hâli hazırda yer alan kıyafetlerle de başarılı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

2017 trendleri sevgililer gününde, payetli etekler tercih edebilirsiniz. Gece kombinlerinde de tercih edilen bu eteğin üstüne triko bir kazak da gayet hoş duracaktır. Eğer şıklığı bir kademe daha artırma peşindeyseniz, üstünüze daha parıltılı bir kazak tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu gece yemeklerine daha uygun. Eğer gündüz vakti sevgililer günü kutlaması yapacaksanız, sade siyah bir pantolon ve payetli bluzlar sizi sevgililer gününde hoş gösterecek bir kombin olacaktır.

Sevgililer günü kıyafetleri oldukça çeşitli olsa da, renkler konusunda akla hep ilk kırmızı gelir. Sonuçta kırmızı aşk ve sevginin rengi ve sevgililer günü de tam bunu temsil ediyor. Dolayısıyla, aurası son derece yüksek bu renk, özel günler için son derece ideal. Hele ki akşam yemeğine çıkma planınız varsa, sevgililer günü ne giyilir sorusuna kırmızı renk yanıtını verebiliriz. Tabii bütün vücudunuzu da kırmızıya bulamamaya dikkat edin ve bunun yerine, kırmızı renk elbiseye siyah renkli aksesuarları tercih edin. Aynı zamanda son dönemlerde deri kıyafetler de epey revaçta ve sevgililer günü için deri kalem etekler hoş birer tercih olacaktır.

Tabii bu kıyafetler sizi sıkabilir ve eğer gündüz kutlama yapacaksanız, spor kıyafetleri, rahatlığı da seviyorsanız, bunlar yerine kot pantolon ve şık bir gömleği tercih edebilirsiniz. Modern bir kolyeyi, deri botları da bu kombine dahil edebiliriz. İsterseniz Sevgililer Günü Yemeğinde Ne Giyilir 2017 Modası konusundan değişik kombinlere göz atabilirsiniz…

Yorum Yapın