Parlement Mavisi Takım Elbise içine Gömlek Seçimi

Takım elbise seçimi oldukça önemli bir konudur. Takım elbisede kaliteden ve tarzından ödün vermeyenler için her ayrıntıya dikkat edilmelidir. Özellikle son dönemlerde parlement mavisi renk son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu noktada parlement mavisi takım elbise içine gömlek seçimi konusu ön plana çıkmaktadır.

2017 Trendleri Arasında Beyaz Gömlek Ön Planda

Mavi takım elbise kombinleri konusuna dikkat edildiğinde bu takım elbiselerle açık renk gömleklerin kullanıldığı görülmektedir. Özellikle beyaz renk gömlekler yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. 2017 trendleri arasında yer alan parlement mavisi takım elbiseler için de beyaz gömlekler dikkat çekmektedir.

Günümüzde yoğun bir şekilde parlement mavisi takım elbiseler tercih edilmektedir. Özellikle düğünlerde damatların seçimi de bu doğrultudadır. Ayrıca önemli davetlerde de bu renk tonu daha fazla tercih edilmektedir. Parlement mavisi takım elbise için gömlek seçimi yaparken renk tonunun elbisenin geneline uygun olmasına dikkat edilmelidir. Genellikle desenli olmayan gömleklerin tercih edilmesi önerilmektedir.

Mavi takım elbise kombinleri konusunda moda dünyasında yeni akımlar ortaya çıkmaktadır. Bu gelişmeleri takip ederek en doğru kararı verebilirsiniz. Gömleğin rengi kadar kesiminin, yakasının da önemli olduğu unutulmamalıdır. 2017 trendleri konusunu inceleyerek takım elbiseden ayakkabıya kadar her alanda güncel seçimlere yönelebilirsiniz.

Kravatlı Veya Kravatsız Farklı Tercih

2017 trendleri arasında yer alan parlement mavisi takım elbiselerde gömlek seçerken kravat kullanıp kullanmama konusuna dikkat edilmelidir. Kravat kullanıldığında açık renklerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Ancak kravat tercih edilmemesi durumunda başta siyah olmak üzere koyu renk gömlekler daha iyi duracaktır.

Mavi takım elbise kombinleri denildiğinde gömlek seçiminin çok önemli olduğu unutulmamalıdır. Özellikle gömlek seçiminin kritik rol üstlendiği unutulmamalıdır. Gömlek seçerken kemer, ayakkabı gibi unsurlara dikkat edilmelidir. Gömlek seçiminin görselliği tamamen olumlu ya da olumsuz yapacağı da unutulmamalıdır.

Günümüzde dar kesim spor tipi gömlekler daha fazla tercih edilmektedir. Aynı şekilde dar kesim takım elbiseler ön plandadır. Her renkte olduğu gibi parlement mavisi takım elbise için gömlek seçimi yaparken bütçeniz doğrultusunda en doğru kararı vermelisiniz.

Yorum Yapın