Partide Ne Giyilir Erkek | Parti Kombinleri

Bazı partilerde ya da düğünlerde nasıl giyinmeniz gerektiği konusunda net bir cevap yoktur. Bu şekilde olan durumlar için ise dar bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Partide ne giyilir erkek olarak sonrasında dar kesim bir Jean, ütülü gömlek, kravat ya da denizci mavisi blazer bir ceket tercih edebilirsiniz. Böylelikle partide ne giysem gibi bir sorunsalınız kalmayacak ve güzel bir tarz yapıp partiye gideceksiniz. Hem de partinin en şık ve yakışıklısı seçilmeniz için önünüzde hiçbir engel kalmayacağını söylemekte fayda var. Dilerseniz parti kombinleri ile ilgili daha detaylı verebiliriz. Böylelikle farklı partilerde nasıl bir tarz yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Partide Ne Giyilir Erkek Okurlarımıza Özel Tüyolar!

Belki çoğunuz partide Jean giyilir mi diye soruyorsunuz. Neden olmasın ki diyerek açık renkli Jean in koyu tondaki modellerine oranla daha şık göründüğünü söyleyebiliriz. Partiye ne giyilir erkek kombinleri nelerdir gibi sorunları böylece ortadan kaldırabilirsiniz. Bununla beraber ne çok fazla salaş ne de formel gözükmek istemiyorsanız partiye giderken boğazlı kazakları tercih edip giyebilirsiniz. Partide ne giysem derken geniş yakalı kazaklara yönelmenizde fayda var. Koyu renklerde olan herhangi bir kazağı blazer tarzdaki ceketle tercih edebilir ve kombininizi tamamlayabilirsiniz. Fakat kazağın çok uzun olmamasına dikkat ederek parti kombinleri için uygun olmasına özen göstermelisiniz. Kazak tam olarak bel hizanızda olmalı ve burada sonlanmalıdır.

Partide Ne Giysem Derdine Son Vermek İçin…

Ayrıca doğru bir giyim yapıldığı zaman herhangi bir basit giyişiler ile de çok şık olabilirsiniz. Partide ne giyilir erkek konusunda özellikle koyu renkli bir takım elbise, koyu tonlarda kravat ve beyaz gömleği doğru şekilde giydiğinizde çok şık olabileceğinizi söylemekte fayda var. Fakat belirtmiş olduğumuz bu şıklığı sağlayabilmek için desenlerden uzak durmak yerine onlara yaklaşın. Partide ne giysem derken ipek pamuk ve yük birbirinden farklı şekilde olan kumaşlar olmaktadır ve deseni farklı boyutlarda yansıtmaktadır. Dolayısıyla desenlerden yararlanabileceğiniz kadar yararlanmanız çok önemli hal alabilir. Böylelikle parti kombinleri tamamlanmış olur ve belirtmiş olduğumuz modeller arasından bir seçim yaparak partide neler giyebileceğinizi net bir şekilde kararlaştırmış olur, partiye gidebilirsiniz.

Peki, gündüz kokteylde ne giyilir diyorsanız, o halde gündüz kokteyl kombinlerini incelemek için  Gündüz Kokteylde Ne Giyilir başlıklı makaleye göz atmanız yeterli olacaktır…

Yorum Yapın