Renkli Ayakkabılarla Hangi Renkleri Giymeli?

2017 kış sezonunu geride bırakıyoruz ve yavaş yavaş yerini bahar sezonu yerini alıyor. Kış sezonunda görmüş olduğumuz ayakkabı modelleri ve renkli ayakkabılar bu sezon da yükselişte olacak gibi gözüküyor. Renkli ayakkabı kombinleri de birtakım farklılıklar göstermektedir. Kadın erkek arasında çok farklılıklarının bulunduğu bu tasarımlar kadınlarda mavi tonlarında ağırlık göstermektedir. Mavi tonlarındaki kıyafet ile ayakkabılar çok uyumlu olmaktadır. Ayakkabı kombinleri erkek olarak bu durum biraz daha farklı olmaktadır. Çünkü erkekler için her zaman siyah ve kahverengi renkteki ayakkabı modelleri popüler olmaktadır. 2017 trendleri ile bu durum biraz daha farklı olarak beyaz tonlarındaki ayakkabılar da yer almaktadır.

renkli ayakkabı kombinleri

Ayakkabı Kombinleri Erkeklere Özel!

Ayakkabı kombinleri çok önemli olmaktadır. Çünkü hem kadında hem de erkekte ayakkabılar kıyafetin tamamlayıcısı ve en önemli aksesuar gibi görünmektedir bu bakımdan da renkli ayakkabı kombinleri çok popüler hale gelmektedir. Renkli kıyafetlerin renkli bir ayakkabı tamamlayıcısı olması gerektiğini düşünen kişilerin sayısı bir hayli fazla olmaktadır. Ayakkabı kombinleri erkek için de bu durum aynı şekilde olmaktadır. Kıyafete uygun olan renk modelleri tercih edildiği zaman çok daha uygun olmaktadır. Eğer ki renkli bir ayakkabı kullanmak istiyorsanız ilk olarak 2017 trenleri için en iyi olan kıyafet modellerine bakmanız gerekmektedir. Sonrasında da hem kıyafet kombininizi hem de ayakkabı kombininizi tamamlamış olursunuz.

ayakkabı kombinleri ayakkabı kombinleri erkek

 

Renkli Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabıların renkli olması 2017 kış sezonunun en önemli parçası haline gelmişti. Bununla beraber sene boyunca da renkli ayakkabı kombinleri olacağını görebiliriz. Dolayısıyla hem erkek için hem de kadınlar için farklı model ve çeşitlerde renkli ayakkabılar üretilmeye başlanmıştır. Yavaş yavaş raflarda yerini alan bu modelleri satın alarak ayakkabı kombinleri erkek kıyafetlerinin tamamlayıcısını seçebilirsiniz. Hem çok şık bir görüntü elde edeceksiniz hem de sezona ayak uydurarak modayı takip etmiş olacaksınız. Ayakkabıda renk seçimi yaparken ise 2017 trendleri arasına göz atmayı unutmamalısınız. Aksi taktirde ortaya çok daha farklı görüntünün oluşmasını sağlayabilirsiniz. Modayı takip eden birisi iseniz bu renklerin ne olduğunu kolaylıkla bilebilir ve ayakkabı arayışınızı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2017 trendleri ile stil tüyoları almak için Modern Erkekler için Stil Önerileri başlıklı makaleyi incelemenizi tavsiye ederiz…

Yorum Yapın