Sevgililer Günü Yemeğinde Ne Giyilir ? | 2017 Modası

Sevgililer günü yaklaşıyor ve siz henüz ne giyeceğinize karar vermediniz mi? O halde sizlere sevgililer günü yemeğinde ne giyilir 2017 konusuna ilişkin olarak bazı öneriler de bulunacağız. 2017 modasına uyum sağlayan, aynı zamanda da sezonun favori kıyafetleri konusunda sizlere bazı önerilerde bulunuyoruz. Sevgiler günü kıyafetleri adı altında hazırladığımız bu önerilere dikkat ederek, 14 Şubat’ta partnerinizin tüm dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz!

Sevgililer günü ne giyilir birinci adım: Etek seçimi!

Bu yıl pullu etekler modasını her geçen gün üst sıralara taşıdı! 14 Şubatta parti veya konser havası olan bir ortama katılacaksanız, pullu etekler tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü yemeğinde ne giyilir 2017 konusunda ise renk tonu seçimini tamamen sizlere bırakıyoruz. Eşinizin ya da erkek arkadaşınızın sevdiği renklere sevgililer günü ne giyilirodaklanabilirsiniz. Fakat siyah veya lacivert gibi koyu tonlar tercih etmek, diğer aksesuar ve kıyafetlerinizle daha rahat kombin ortamı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Sevgililer günü yemeğinde ne giyilir 2017: Elbise / Abiye seçimi!

14 Şubat’ta elbise veya abiyeden yana bir tercih yapacaksanız, 2017 moda renklerinden olan koyu kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Koyu kırmızı ile kombin edilerek sevgililer günü yemeğinde ne giyilir derseniz, kırmızı kalem elbise ve pudra paltonun uyumuna Louboutinler eşlik ederse mükemmel bir kombin oluşabilir deriz!

Yine aynı şekilde 2017 moda renkler arasında yer alan boz rengi bir elbise de tercih edebilirsiniz. Üstüne seçilecek olan kaşe bir mont ile beraber muhteşem bir uyum ortamı yaratılabilir. Son dönemlerin favori rengi konumunda yer alan bu ürün çeşidi, sizlere kombinleri en sağlıklı şekilde ortaya çıkartmanıza yardımcı oluyor.

Tercihini pantolondan yana kullanmak isteyenlere özel!

Sevgililer günü kıyafetlerinde tercihini pantolondan yana kullanmak isteyen bayanlara özel 2017 modasına uygun önerilerimiz var! Öncelikle pantolon seçimi yapılırken mutlaka yüksek bel ürünlere yönelmenizi öneriyoruz. Bu katılacağınız ortama göre değişim gösterebilir fakat şık bir akşam geçirecekseniz, kalem pantolon olarak sevgililer günü yemeğinde ne giyiliradlandırılan ve bol paça olarak tasarlanan ürünlere yönelebilirsiniz. Sevgililer günü kıyafetleri konusunda ilgi çekici bir pantolon arıyorsanız, bu ürün muhteşem kombinler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Sevgililer günü kıyafetlerinden sonra sıra geldi: Ayakkabılara!

Ayakkabı seçiminizi tabii ki topukludan yana kullanmakta fayda var! Topuklu ayakkabılar, sizlerin daha uzun ve daha seksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca sevgililer günü ne giyilir konusunda moda olan ayakkabı ürünlerinden birini tercih ederseniz, kusursuz bir kıyafet uyumunu yaratabilirsiniz…

Sevgililer günü yemeğinde ne giyilir 2017 modasına uygun ne takıp takıştırılır?

Aksesuar ve çanta seçimini, seçeceğiniz kıyafete göre belirlemek daha olağan bir durumdur. Fakat bulunacağınız ortama bağlı olarak abartısız bir seçim yapmak her daim doğru tercihtir. Sevgililer günü kıyafetleri 2017 konusunda modasını ön planda tutan bu seçimler, tamamen zarif bir ortam yaratmanızı sağlar. Çanta ve takı seçimlerini tamamıyla kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde oluşturmaya çalışın…

Yorum Yapın