Sonbahar Kış Modası Erkek / 2017 Modası

Kadın modası kadar ilgi gören erkek modası bu yılda çok yoğun ilgi toplayacağa benziyor. Ünlü markalar sonbahar kış modası erkek modellerini ve renklerini tanıtmaya başladı.

Günümüzde erkekler üzerine düzenlenen moda haftaları, en az bayanlarınki kadar renkli ve güzel geçiyor. Peki sizi daha fazla merakta bırakmadan erkek modasındaki bu yılın sonbahar kış kıyafetlerine göz atalım.

Sonbahar Kış Modası Erkek

Kadife Geliyor

Geçen kış sonlarına doğru ünlü markalar kadifeye doğru atılım yapmıştı. Bu senenin sonbahar kış aylarının başlarında, kadifelerden elde edilen asil erkek kıyafetleri gözlerimizi alıyor. Hatta bazı ünlü markalar kadifeye değişik bir bakış açısı ile yaklaşarak marjinal erkeklere seslenmiş. Ağır tonların kullanılması ile elde ettikleri çiçek desenli kadife pantolon ve ceketleri bu sezon vitrinlerde göreceksiniz.

Uçuran Ceketler

1920’li yıllarda Amerikan savaş pilotlarının giyimleri için özel tasarlanan ceketler biraz daha modernize olmuş şekli ile karşımızda. Savaş pilotlarının soğuk havalardan etkilenmemesi için, üretiminde o zamanlar sert kumaşlar tercih edilirken günümüzde kumaşlar ince ve narin bir hale dönüşmüşler. Aynı modele sahip ceketlerin ipekten ve hatta satenden üretilmiş olanları da bu yılın sonbahar erkek modası içerisinde yer alıyor. Ünlü tasarımcılar, bu ceketlerin kombinlerini ise Jean ve kanvas pantolonlarla sağlamışlar. Dışarıdan bakan gözler, bu imajı cool olarak değerlendirmekte.

Sonbahar Kış Modası Erkek Renkleri

Geldik sonbahar kış erkek modasındaki renklere.  Seçilen renkler mevsimi ile bütünlük halinde. Genellikle sonbahar denildiğinde akla ilk gelen renkler olan kahverengi ve haki renge yeşil tonları da dahil olmuş.

Yorum Yapın