Tarz Sahibi Olmak İstiyorsanız Mutlaka Okuyun!

Herkeste aynı kıyafetleri görüyor ve çoğunluğu ile aynı modelleri giyiyor olabiliriz. Fakat kıyafeti küçük dokunuşlarla farklılaştırmak tamamen bizim elimizde! Ve bu küçük dokunuşlar ile tarz sahibi olmak da sizin elinizde. Çünkü herkes kendi stilini yaratarak tarz sahibi olabilir. 2017 modası sitesi olarak bu yazımızda 2017 trendleri ile tarz sahibi olabilmeniz için küçük önerilerde bulunacağız. Bu önerileri kendi stilinize göre özenle seçerek, 2017 modasına uygun kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

2017 Modası ile Tarz Sahibi Olmak

2017 modası çanta

Çanta Taşımak

2017 kış modasında mini çanta taşımak şu aralar trend diyebiliriz. Ancak bu çantaların uzun askıları olmasından dolayı çapraz takılıyorlar. Siz farklılaştırmak adına küçük saplar kullanarak elinizde taşıyın.

2017 trendleri saç

Saçı Kazağın İçerisine Sokmak

Balıkçı yaka kazak modelleri 2017 modası ile uyumlu. Fakat tarz yaratacak farklı bir yöntem arıyorsanız, saçınızı kazağın içerisine sokun. Bu şekilde dışarıdan bakıldığında farklı bir tarz saç modeline sahipmiş gibi görüneceksiniz.

2017 modası kaban

Kaban ile Kemer Birlikteliği Yaratmak

2017 modası ile uyumlu giyinmek istiyorsanız trend kaban stillerini tercih etmelisiniz. Ancak 2017 kış modası için kolonları mutlaka bir kemerle birlikte kullanın. Kemerin illa ki kabanınızla takım alması gerekmiyor. Dikkat çekici bir parça kullanmanız yeterli.

Kemerleri Kıvırarak Kullanmak

Anında tarz sahibi olmak için size küçük bir ipucu! Kemerinizi tokasından geçirdikten sonra kendi etrafında dolayarak kullanın.

2017 trendi fular

Çanta ve Fular İkilisi

Sadece 2017 modası için değil uzun zamandır gündem olan bir trend: çanta-fular ikilisi. Yani fuları sadece boynunuzda yada saçınızda kullanmayın. Çantanızın sapına fular bağlayarak ya da sapı tamamen fular ile kaplayarak 2017 trendlerine uyum sağlayabilirsiniz.

Jean Pantolonları Kesin

2017 kış modası konulu bir yazımızda düzgün kesilmiş jean paçaları ile dikiş atılmış paçaların artık 2017 modasında oldukça sıradan olduğunu belirtmiştik. Siz de makası elinize alarak, jean pantolonlarınızın paçasını istediğiniz yerden kesebilirsiniz.

2017 kış modası pantolon

Paçaları Gelişi Güzel Kıvırmak

Jean pantolon paçalarını kesmeye cesaret edemeyenler, tarz sahibi olmak için paçaları gelişi güzel kıvırabilirler. Yani özene bezene değil, öylesine kıvırıp çıkın.

2017 modası kazak

Kazağı Boynunuza Bağlamak

Hem kışın soğuk günlerinden korunmak hem de 2017 trendleri ile tarz sahibi olmak harika bir fikir! Şal yada atkı yerine kazak kullanmak. Kıyafetleriniz ile uyumlu bir kazağınızı atkı gibi boynunuza dolayın. Gerçekten hem tarz görünmenin hem de 2017 kış modası uyumlu giyinmenin bir yolu…

Gece Çantasını Gündüz Kullanmak

2017 modası ile uygun bir kombin oluşturdunuz. Şimdi de 2017 trendleri ile bir aksesuar seçimi yapacaksınız. O halde gece çantalarınızı, portföylerinizi günlük kombinlerinizle birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu hem farklı bir tarz sahibi olmak için hem de kombinlerinizde farklılık yaratmak için güzel bir fikir olabilir…

Yorum Yapın