Trend Alarmı: Işıltılı Gündüz Kombinleri | 2017 Trendleri

Her yeni yıl, beraberinde yeni modayı ve kıyafetleri de getiriyor. Hâl böyle olunca, hem erkekler, hem de kadınlar daha şık olmak istiyorlar. Her ne kadar geceler için özel kıyafetler giysek de, aynı zamanda gündüzler de bir o kadar önemli. 2017 trendleri ve 2017 renkleri de artık belli olurken, ışıltılı kombinler bizleri bekliyor. Gündüz davetleri, gezmeleri ve buluşmaları için neler giyeceğinizi, nasıl bir kombin oluşturacağınızı kara kara düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!!!

2017 trendleri

Trend Alarmı: Işıltılı Gündüz Kombinleri

Gece kombini yaratırken genellikle belli kurallara bağlı kalınır ve öyle giyilir fakat gündüz kombini düşündüren bir konu. Davetlerde ve toplantılarda şık olmak isteyenler (özellikle kadınlar) için farklı gündüz kombinleri olsa da, geneli aynı kapıya çıkıyor.

2017 renkleri

Öncelikle, 2017 trendleri gösteriyor ki ışıltılı kombinler hayat kurtaracak. Aynı zamanda gündüz kombini hazırlığı yaparken, fazla parçalı kıyafetlerden kaçmak ve tek parçalara yönelmek daha mantıklı olacak. Aksi takdirde ciddi bir uyum problemi çekmeniz olası. Tek parça kıyafetler tercih etmeniz hâlinde, pantolunum – eteğim üstümle uyumlu mu, ayakkabılarım yakıştı mı, renkleri nasıl uyduracağım şeklinde düşünmenize gerek kalmıyor. Aynı şekilde bu ışıltılı kombinler oluşturmanıza ve rahat etmenize de vesile olacak.

ışıltılı kombinler

2017 renkleri oldukça farklılık gösterse de, gündüz kombinlerinde tavsiyemiz daha koyu renkler giymeniz üzerine olacak. Sade desenler, gri tonları sizi daha şık gösterecektir. Aynı şekilde hafif bordo renkler de tercihler arasında yer alıyor. Ayakkabı konusunda ise tercihiniz stiletto veya hafif topuklu ayakkabılar olmalı. Tabii bunun yanında takı ve aksesuarlara, örneğin çantayla küpelere de ekstra önem göstermeniz gerekiyor. Fakat unutmayın ki, 2017 trendleri ile gündüz kombini oluştururken şıklıkla sadeliği bir arada tutmalısınız. Bir gece davetine katılmayacaksınız ve bu yüzden de renkleri, gösterişi abartmamalısınız. Sadeliği bozmamanız, sizi basit değil aksine daha hoş gösterecektir.

2017 Trendleri

Peki, 2017 trendleri arasında kullanmamanız gereken gündüz kombinleri neler? Öncelikle yaka ve kol manşetlerinden, aşırı koyu veya aşırı açık renkli kıyafetlerden kaçının. Daha önce de dediğimiz gibi, sadelikle şıklığı aynı potada eritmeye çalışın. Farklı Tarzlar İçin Takip Edilmesi Gereken Tasarımcıları öğrenmek için konu başlığına tıklayınız…

ışıltılı kombinler

 

Yorum Yapın