Trend Alarmı: Transparan Yağmurluklar

Son dönemlerde yağmurlukların eskiye nazaran farklı formlarda üretildiğini görmekteyiz. Moda dünyasında yer edinen ve 2017 trendleri arasında yer almayı başaran şeffaf yağmurluklar son derece revaçtadır. Moda dünyasında transparan yağmurluklar adı da verilen bu unsurlar yağmurluk kullanmak isteyen ancak şıklığını gölgelemek istemeyenler için üretilmektedir.

Rahatsız Etmez ve 2017 Trendleri ile Şıklığı Korur

Yağmur, özellikle güzel havalarda orta çıktığında kaban ağır gelmektedir. Bu noktada transparan yağmurluklar devreye girmektedir. Özellikle ceketlere geçiş aşamasında bu yağmurlukları kullanarak çok şık ve hafif bir seçim yapmış olursunuz. Üstelik kıyafetlerinizin
moda renklergörünmesine engel olmayan bu modeller sayesinde her türlü etkinliğe giderken şeffaf yağmurlukları tercih edebilirsiniz.

2017 trendleri arasında yer almayı başaran bu yağmurluklar farklı formlarda ve renk birleşimleriyle satılmaktadır. Özellikle ayakkabı ve çantanızı baz alarak renk tercihinde bulunmanız önemlidir. Geniş bir kısmı şeffaf yani renksiz olmasına rağmen fermuar kısmında, kol ve cep kısımlarında renk ayrıntılarına yer verilmektedir.

Transparan Yağmurluklarda Moda Renk Seçimi

Moda renkler her dönemde ön planda olmuştur. Kıyafet seçiminden ayakkabı seçimine kadar her unsurda modanın takip edilmesi gerekmektedir. Şeffaf ve şık bir görsellik sağlayan yağmurluklarda mavinin hakimiyeti görülmektedir. 2017’nin moda renkler konusunda koyu tonların hakimiyeti bulunmaktadır. Siyah ve kahverengi de iyi seçim olmaktadır.

Bayanların favori renkleri arasında yer alan pastel tonlar 2017 trendleri içerisinde yer bulmayı başarmıştır. Şeffaf tarzda yağmurluklarda pastel tonların da öne çıktığı görülmektedir. Yine de yapılan tercihlerde başta ayakkabı olmak üzere kıyafet de göz önüne alınmalıdır. Renk çok belirgin olmasa da çizgi şeklindeki hatlar önemlidir.

Çocuklarda Şık Seçimler

Transparan yağmurluklar konusunda sadece bayanlar değil çocuklar için de modeller bulunmaktadır. Bu modeller son derece canlı bir görüntü sunmaktadır. Özellikle anne ile çocukların uyumlu renklerdeki kombini dikkat çekmektedir.

Çocuklarda moda renkler genellikle pastel tonlardır. Kız çocuklarında pembe ağırlıklı modeller ön plandayken erkek çocuklarında mavinin tonları dikkat çekmektedir. Siz de bu harika şeffaf yağmurluklar arasında seçiminizi yaparak hem kaban gibi ağır yükten kurtulmuş hem de elbisenizi korumuş olursunuz.

Yorum Yapın