Uzun Etek Giyme Rehberi | 2017 Modası | 2017 Trendleri

Uzun etek giymek hemen hemen her kadının çok sevdiği kıyafet modelleri arasında yer almaktadır. Fakat herkesin kafasının takıldığı ya da merak ettiği bir konu bulunuyor. Uzun etek üstüne ne giyilir ? Sizlere bu konu hakkında birtakım bilgiler vereceğiz ve eteğiniz uzun olduğu zaman üzerine nasıl şık bir kıyafet ile kombini tamamlayacağınızı belirteceğiz. Etek kombinleri günümüzün en popülerleri arasında yer almaktadır. Uzun etek giydiğiniz zaman üzerine güzel bir beyaz gömlek giyebilirsiniz. Uzun etek üzerine kombin yaparken açık yeşil tonlarında bir etek belirleyebilir ve üzerine de beyaz bir gömlek giyebilirsiniz.

uzun etek üstüne ne giyilir

Uzun Etek Üstüne Ne Giyilir?

Gömlek ve etek kombini tamamlandıktan sonra el çantası tercih edebilirsiniz. El çantasının model ve rengine göre eteğinizin kemerini, takınızı ve güneş gözlüğünü seçebilirsiniz. Uzun etek üzerine ne giyilir sorusu da bu şekilde yanıt bulabilmektedir…

Gömlek yerine ise sıfır kol askılı bir üst tercih edebilirsiniz. Sonrasında aynı şekilde mavi tonlarında sıfır kol kot ceket seçebilirsiniz. Etek kombinleri ile siyah bir güneş gözlüğü ve farklı bir bileklik tercih edebilirsiniz. Beyaz renklerde converse ile yine aynı beyaz renklerde bir çantayı da tercih etmek size kalmış. Uzun etek üzerine kombin bu şekilde tamamlanabilir. Sonrasında da dışarıya çıkabilir ve tarz bir şekilde gezerek bütün ilgiyi ve gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

uzun etek üzerine kombin

Uzun Etek Üzerine Kombin Önerileri

Günümüzün trend kıyafetleri arasında yer alan uzun etekleri çoğu kadın tercih etmektedir. Uzun etek üzerine ne giyilir sorusunu da belirttiklerimizin haricinde hafif göğüs dekoltesi bulunan bir kıyafeti tercih edebilirsiniz. Üzerine de deri bir ceket elinize de deri ve siyah renklerde bir çantayı tercih edebilirsiniz.

Etek kombinleri için uzun eteğin kısa yırtmacı olabileceği gibi bacağınız boyunca uzanan oldukça büyük bir yırtmacı da olabilir. Bu bakımdan da çok farklı bir görüntü ortaya çıkabilir. Ayrıca uzun etek üzerine kombin yaparken yırtmacı da oldukça fazla olursa büyük topuklu ayakkabılar seçebilirsiniz. Böylelikle şıklığınız birkaç tık daha artabilir ve hem bahar hem de yaz sezonlarında uzun etek tercihlerinizi daha da sıklaştırabilirsiniz.

Yorum Yapın